YAMAN HUKUK&DANIŞMANLIK BÜROSU

Yaman Hukuk&Danışmanlık Bürosu, müvekkillerinin ihtilaf içeren dava ve danışmanlık başta olmak üzere tüm hukuki taleplerine cevap vermek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Ofisimizin ana hedefi, müvekkillerinin hukuki sorunlarını en iyi ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturarak müvekkil memnuniyetini kazanmaktır.

Bu kapsamda Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku başta olmak üzere Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sözleşmeler ve Borçlar hukuku, İcra-İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Tüketici Hukuku ve Kamulaştırma Hukuku gibi özel uzmanlık gerektiren birçok alanda ortaya çıkabilecek hukuki uyuşmazlıkların çözümlenmesine yönelik müvekkillerine danışmanlık ve hukuki hizmet sunmaktadır.

Avukatlık ofisimiz, müvekkillerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla iyi niyetli ve pozitif yaklaşımı, uyuşmazlıklara yönelik hukuki analizlerinde hızı, doğruyu ve kaliteyi, işine saygı duymayı ve çalışmalarını titizlikle yürütmeyi ilke edinerek istikrarlı gelişimi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.